MLADŠÍ ŽÁCI odstartují v neděli pouť za obhajobou zlata z OFL!


autor: Petr Gabriel, datum: 2015-10-07 14:57:49
Hrát se bude v Hranicích na Moravě.

 


 

Přehled zápasů

Divize Východ – ml. žáci

Kolo číslo 1

Místo: SC Naparia Hranice na Moravě , Smetanovo nábř. 2180

Pořadatel: Orel jednota Hustopeče nad Bečvou

Datum: 11. 10. 2015 (neděle)

 

13:30 Zápas číslo 1: Hustopeče nad Bečvou - Vizovice


14:05 Zápas číslo 2: Havířov - Uherské Hradiště


14:40 Zápas číslo 3: Zlín - Vizovice


15:15 Zápas číslo 4: Havířov - Fbc LEXX Orel Uh. Brod


15:50 Zápas číslo 5: Uh. Hradiště - Hustopeče nad Bečvou             

16:25 Zápas číslo 6: Zlín - Fbc LEXX Orel Uh. Brod 
 

Volno má Kašava.

rací čas pro kategorii ML. ŽÁCI DIVIZE VÝCHOD je 2 x 12 min/1 zápas.

 

 

Stránky soutěže pro naše družstvo:

http://www.orel.cz/nofl/?do=verejne_tabulka&soutez=84

 

 

        FbC Orel Uherský Brod

    MLADŠÍ ŽÁCI OFL

        Soupeři v sezóně 2015/16

 

ORELSKÁ FLORBALOVÁ LIGA

divize VÝCHOD

7 družstev v divizi

ročník 2003 a mladší

hrát můžou dívky ročníku 2002 (max. 3 v utkání)

Orel Uherské Hradiště

Orel Havířov

Orel Hustopeče n. Bečvou

FbC LEXX Orel Uherský Brod

Orel Vizovice

Orel Zlín

Orel Kašava


Každý s každým dvakrát, proběhne 7 turnajů, na každém turnaji sehraje každé družstvo 2 utkání, na turnaji se odehraje 6 utkání, každé družstvo má jednou za sezónu volno, každé družstvo pořádá domácí turnaj.

Po skončení základní části postoupí 3 nejlepší družstva do finálového turnaje, který určí celkového vítěze OFL.

Hrací čas jednoho utkání na turnaji: 2 x 12 minut.

 

Rozpis míst + datum konání, kde se bude hrát:

1) Hustopeče (so 10.10.)  

        

2) UH. BROD (st 17.11. - státní svátek) - domácí turnaj

 

3) Vizovice (so 12.12.)

 

4) Kašava (ne24.1.) 

 

5) Havířov (so 19.3.)


6) Uh. Hradiště (ne 10.4.)

 

 

 


Finálový turnaj OFL (místo není známo) - (so 23..4.)

 

 

Další divize:

Divize Západ - 5 družstev v divizi:

Boskovice

Olešnice

Sokol Adamov

Nové Město na Moravě

TJ Bukovinka

Po skončení základní části postoupí 2 nejlepší družstva do finálového turnaje (ukazatel přepočítané body na zápas), který určí celkového vítěze OFL.

 

 

Divize Jih - 7 družstev v divizi:

Brno–Bohunice

Těšany

Šlapanice

Křenovice

Brno–Židenice

Dolní Bojanovice

Domanín

Po skončení základní části postoupí 3 nejlepší družstva do finálového turnaje, který určí celkového vítěze OFL.

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2019 >>
<< Říjen >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.4%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 10
Za den: 597
Za tyden: 4052
Za mesic: 16942