Mladší žáci jsou v sezóně stále stoprocentní! V Moravském Písku porazili Domanín i Hluk.

autor: Petr Gabriel, datum: 2013-01-21 09:26:38

V Moravském Písku porazili svěřenci trenéra Dvořáka v sobotu 19. ledna 2013 "domácí" Domanín 3:2 a jednoznačně Hluk 7:1.

V tabulce jsou tak při zisku všech možných bodů na 1. místě.

OREL UHERSKÝ BROD - OREL DOMANÍN 3:2

Branky + asistence UB: M. Kundrata 2+1, F. Kovařík 1+0, O. Bartoš 0+1.

V prvním utkání se potkali dva vedoucí celky tabulky a i podle toho se hrál zcela vyrovnaný mač.

Chleba se lámal v posledních dvou minutách za stavu 1:1. V oslabení Broďané inkasovali.  To však brodské Orlíky nepoložilo a stihli zápas ještě otočit.

OREL UHERSKÝ BROD - SPARTAK HLUK 7:1

Branky + asistence UB: L. Dvořák 4+0, M. Kundrata 1+1, M. Marečková 1+0, N. Slováková 1+0, L. Bachůrek 0+2, F. Kovařík 0+1,  L. Bartoník 0+1.

V druhém utkání byl patrný rozdíl v sehranosti a náš tým, který nastoupil v plné sestavě, v utkání dominoval. Znovu jsme zapracovali do týmu nové hráče.

Sestava - Orel Uherský Brod:

M. Juráková - F. Kovařík, M. Kundrata (kapitán), O. Bartoš,  D. Šmíd, L. Dvořák, L. Bachůrek, M. Marečková, A. Zahálková, N. SLováková, P. Straka, L. Bartoník a D. Velecký.

Statistiky soutěže

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.