Zveme na domácí turnaj OFL elévů a mužů!! Sobota 27.10.2012 tělocvična ZŠ Na Výsluní Uherský Brod!!


autor: Petr Gabriel, datum: 2012-10-26 08:44:05
Zveme naše fanoušky, hráče, rodiče...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Orelská florbalová liga (OFL):


 

 

ELÉVOVÉ

Přehled zápasů

Divize Východ – elévové

Kolo číslo 1

Místo: Uherský Brod – Tělocvična ZŠ Na Výsluní 2074

Pořadatel: Orel jednota Uherský Brod

Datum: 27.10.2012 (Sobota)

  8:30 Zápas číslo 1: Uherský Brod - Uherské Hradiště

  8:55 Zápas číslo 2: Domanín - Šitbořice

  9:20 Zápas číslo 3: Uherský Brod - Domanín

  9:45 Zápas číslo 4: Uherské Hradiště - Šitbořice

10:10 Zápas číslo 5: Uherský Brod - Šitbořice

10:35 Zápas číslo 6: Uherské Hradiště : Domanín
 

ELÉVOVÉ

ročníky 2002 a mladší (povolen je také start dívek ročníku 2001)

 

Divize Východ – 4 družstva v divizi

Uherský Brod

Domanín

Uherské Hradiště

Šitbořice

 

Každý s každým čtyřikrát, proběhnou 4 turnaje, na každém turnaji sehraje družstvo 3 utkání, na turnaji se odehraje celkem 6 utkání.

Po skončení základní části postoupí 3 nejlepší družstva do finálového turnaje, který určí celkového vítěze OFL.

Hrací čas jednoho utkání na turnaji: 2 x 8 minut (celkový čas zápasu 25 minut).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MUŽI

V sobotu startuje v Uherském Brodě

také OFL MUŽŮ!!


 
Uherskobrodští Orli přivítají nováčka z Bzence a tradičního rivala a vitěze celého loňského ročníku Orel Zlín!
 

Přehled zápasů

Divize Východ – muži

Kolo číslo 4

Místo: Uherský Brod - Tělocvična ZŠ Na Výsluní 2074

Pořadatel: Orel jednota Uherský Brod

Datum: 27.10.2012 (Sobota)

 

11:30 Zápas číslo 1: X-team Bzenec - Uherský Brod
 

12:30 Zápas číslo 2: Dolní Bojanovice - Nivnice
 

13:30 Zápas číslo 3: Zlín - X-team Bzenec
 

14:30 Zápas číslo 4: Ostrožská Nová Ves - Nivnice
 

15:30 Zápas číslo 5: Zlín - Uherský Brod
 

16:30 Zápas číslo 6: Ostrožská Nová Ves - Dolní Bojanovice

 

Hrací čas jednoho utkání na turnaji: 3 x 12 minut (celkový čas zápasu 60 minut).

 

MUŽI

Divize Východ - 6 družstev v divizi:

Bzenec

Uherský Brod

Zlín

Ostrožská N. Ves

Dolní Bojanovice

Nivnice

Každý s každým dvakrát, proběhne 5 turnajů, na každém turnaji sehraje každé družstvo 2 utkání, na turnaji se odehraje 6 utkání. Jedna jednota nebude turnaj pořádat, uhradí průměrnou částku za pořádání turnaje. Výši vyměří řídící komise OFL.

Po skončení základní části postoupí 2 nejlepší družstva do finálového turnaje, který určí celkového vítěze OFL.

 

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

 

<< 2019 >>
<< Srpen >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 9
Za den: 375
Za tyden: 1950
Za mesic: 10441