Víkendový program! Elévové i juniorky hrají mistrovské zápasy, muži přátelák se Starým Městem!


autor: Petr Gabriel, datum: 2013-03-08 09:23:45
Všechny zápasy se hrají v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v Uherském Brodě.

V sobotu v tělocvičně ZŠ Na Výsluní turnaj ČFbU elévů.

Den na to na témže místě hrají juniorky zápasy OFL.

Muži sehrají v sobotu přátelák se Starým Městem.

V sobotu 9. 3. 2013 v tělocvičně ZŠ Na Výsluní turnaj ČFbU elévů.

Den na to (neděle 10. 3. 2013) na témže místě hrají juniorky zápasy OFL. Zveme rodiče, fanoušky a hráče :-)

V sobotu (9. 3.) po turnaji elévů sehrají muži přátelský zápas s Orlem Staré Město. Sraz v 13:30 v tělocvičně ZŠ Na Výsluní.

 

ELÉVOVÉ - turnaj ČFbU (3 hráči v poli + brankář)


8 týmů, rozděleno do dvou skupin systém každý s každým ve skupině.

Poté křížem o pořadí.

 

 

hrací čas 2 x 10 minut superhrubý + 2 minuta přestávka bez výměny stran

(celkem 30 minut na zápas včetně přesunů)

 

Adresa haly:  ZŠ Na Výsluní 2047, Uherský Brod

skupina A

Orel Uherský Brod 1

Panthers Otrokovice tygři

FBK Valašské Meziříčí 1

FbC Holešov

 

                                           HŘIŠTĚ 1

9:00

Orel Uherský Brod 1

FbC Holešov

9:30

Panthers Otrokovice svišti

FBK Valašské Meziříčí 2

10:00

Orel Uherský Brod 1

FBK Valašské Meziříčí 1

10:30

Orel Uherský Brod 2

FBK Valašské Meziříčí 2

11:00

Orel Uherský Brod 1

Panthers Otrokovice tygři

11:30

Orel Uherský Brod 2

Panthers Otrokovice svišti

 

skupina B

Orel Uherský Brod 2

Panthers Otrokovice svišti

FBK Valašské Meziříčí 2

TJ MEZ Vsetín

 

                                                                   HŘIŠTĚ 2

9:00

Panthers Otrokovice tygři

FBK Valašské Meziříčí 1

9:30

Orel Uherský Brod 2

TJ MEZ Vsetín

10:00

Panthers Otrokovice tygři

FbC Holešov

10:30

Panthers Otrokovice svišti

TJ MEZ Vsetín

11:00

FBK Valašské Meziříčí 1

FbC Holešov

11:30

FBK Valašské Meziříčí 2

TJ MEZ Vsetín

12:10

3.ze skupiny A

3.ze skupiny B

4.ze skupiny A

4.ze skupiny B

12:40

1.ze skupiny A

1.ze skupiny B

2.ze skupiny A

2.ze skupiny B

13:10

 

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

   

 

JUNIORKY - Datum: 10.3.2013 (Neděle)

Soupeřkami brodských děvčat budou od 10 hodin Šitbořice a od 13 hodin Dolní Bojanovice.

Přehled zápasů

Divize ČR – JUNIORKY

Kolo číslo 4

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní 2074, Uherský Brod

Pořadatel: Orel jednota Uherský Brod

Datum: 10.3.2013 (Neděle)

 

10:00 Šitbořice : Uherský Brod

10:45 Brno – Bohunice : Boskovice

11:30 Šitbořice : Dolní Bojanovice

12:15 Těšany : Boskovice

13:00 Dolní Bojanovice - Uherský Brod                            

13:45 Brno – Bohunice - Těšany 

                                     
Hrací čas  je 2 x 15 min/1 zápas.

 

 Orelská florbalová liga

Tabulka OFL divize / juniorky

 

Team

Z

V

R

P

VB

OB

B

1

Brno-Bohunice

6

6

0

0

43

6

18

2

Šitbořice

6

4

0

2

48

11

12

3

Těšany

5

3

0

2

15

20

9

4

Uherský Brod

6

3

0

3

15

21

9

5

Boskovcie

6

1

0

5

10

35

3

6

Dolní Bojanovice

7

1

0

6

13

51

3

statistiky - kanadské bodování soutěže

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2019 >>
<< Prosinec >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(79%)
Anketa
NE(18.4%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 2
Za den: 480
Za tyden: 5220
Za mesic: 21044