Tábor na Orláku byl opět plný sportovních aktivit!


autor: Petr Gabriel, datum: 2017-08-28 00:05:34
Od pondělí 21. do pátku 25. srpna 2017 se na Orelském stadionu v Uherském Brodě uskutečnil SPORTOVNÍ TÁBOR zaměřený na florbal, tenis a fotbal, kterého se zúčastnilo 28 mladých sportovců.
I letos jsme tábořili na Orláku!

Pod pohledem zkušených florbalových, tenisových a kondičních trenérů, absolvovali mladí  členové Orla  tábor, ve kterém nechyběly  tréninkové jednotky zaměřené jak na fotbalové, tenisové, tak i  i tenisové činnosti. Dále kondiční tréninky, pohybové hry, soutěže, zápasy i regenerace v bazénu.

V programu byl také cyklovýlet do Nivnice na atletický stadion a následný cyklovýšlap na rozhlednu.

Mladí sportovci v hojné míře využívali kvalitní zázemí, které  poskytuje Orelský stadion. Tréninky probíhaly pod širým nebem jak na víceúčelovém hřišti (se speciální umělkou na florbal), tak na tenisových kurtech, tak i na přilehlém tréninkovém travnatém hřišti.

Kromě tradiční sportů si děti vyzkoušeli i jine sporty jako orientační běh, závody na kolech, speadminton nebo baseball.

„Jsem rád, že se Orlák opět stal sportovištěm, kde si děti a mládež najdou cestu i přes prázdniny k podobnému táboru. Počasí vyšlo náramně a sportovci si užili bohatého programu. Až na pár výletů  nemuseli účastníci opouštět náš areál. I to dokazuje univerzálnost stadionu. Pochválit je třeba také kuchaře z uherskobrodské Charity, kteří dětem znovu připravovali stravu, která  při náročném programu náramně chutnala, uvedl starosta Orla Štěpán Janík.

 

Díky všem, kteří pomohli tábor zorganizovat zejména paní učitelce a hlavní organizátorce Hanka Blaahová a trenérovi Martin Smetana, Tomáši Moravanskému, tak i paní Andrei Kročové.

 

Na závěr táboru održeli všichni účastníci diplom.

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Červenec >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 2
Za den: 389
Za tyden: 2603
Za mesic: 13401