Starší žáci vyhráli proti lídru tabulky!


autor: Petr Gabriel, datum: 2020-10-14 14:41:51
Po úvodním kole, které se hrálo před 14 dny, čekal na starší žáky FbC Orel Uherský Brod domácí turnaj...

Starší žáci vyhráli proti lídru tabulky!

Po úvodním kole, které se hrálo před 14 dny, čekal na starší žáky FbC Orel Uherský Brod domácí turnaj.  Již předem bylo jasné, že v hale Bánově neodehrají tradičně dvě utkání, ale vlivem dlouhodobé karantény družstva SVČ Včelín (Bystřice pod Hostýnem), se jim do cesty postaví pouze jeden tým – aktuální lídr tabulky FBK MeTermo Valašské Meziříčí.

 

Zápas 11/10/2020.

FbC Orel Uherský Brod vs. FBK MeTermo Valašské Meziříčí 6:5 (4:1, 1:1, 1:3).

 

Zápas proti lídrovi ligy Valašskému Meziříčí předjímal velmi náročný průběh pro starší žáky uherskobrodského Orla.

Utkání začalo ve velmi vysokém tempu, kde v první třetině byli úspěšnější domácí a dostali se tak to vedení 4:1. Hra byla velmi dynamická a přelévala se z jedné poloviny na druhou. Po první třetině se ale pořádající tým nechal ukolébat náskokem třech branek. K tomu se přidalo ubývání sil, a to i z toho důvodu, že domácí hráli pouze s devíti hráči do pole.

Méně sil se projevilo na nervozitě, nepřesnosti nahrávek a snížení soupeře až na rozdíl jedné branky. Na konci utkání se projevil však týmový duch a bojovnost domácích a hosté již nedokázali vyrovnat. Orel si tak z utkání odnesl zasloužené tři body.

 

Komentář trenéra Pavla Polakoviče: „K týmu jsem se připojil během léta a velmi rychle bylo jasné, jaké budeme mít u starších žáků jako trenéři cíl pro tuto sezónu: technika, fyzička a stabilizace týmu a docházky. Musím říct, že všichni kluci od září neuvěřitelně dřou a věří, že se můžeme ještě hodně zlepšit. Potenciál zde je, chuť taky, a bude jenom na nás, jak se s tím tuto sezónu popereme.  Věřím, že výhra nad lídrem ligy hráčům dodá sebevědomí a uvidí, že tvrdá práce se vyplácí. Dnešní zápas byl určitě lepší než první kolo, kde jsme se seznamovali. Je před námi je ještě dlouhá cesta. Děkujeme soupeři za dobrý zápas.“

 

Sestava FbC Orel Uherský Brod:

Brankář: V. Pavelka, hráči v poli: A. Tvrdoň, M. Vaškových, F. Hegr, A. Tarabus, V. Píška, V. Machalík, D. Šmíd, V. Toral a D. Novák.

Trenéři: P. Pavel Polakovič a J. Šmíd.

 

Statistika utkání zde: ZDE

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2021 >>
<< Září >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.8%)
Anketa
NE(18.6%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 4
Za den: 427
Za tyden: 2028
Za mesic: 16103