Podívejte se, s jakými soupeři se utkají v nadcházející sezóně naše oddíly florbalu v OFL!!


autor: Petr Gabriel, datum: 2013-08-26 20:37:16

V divizi Východ OFL opět nebou chybět muži Orla Uherského Brodu!


Soupeři: Bzenec, Ostrožská Nová Ves, Vizovice, Zlín, Nivnice a Hluk
 

MUŽI

doporučený věk 15 let

sezóna 2013/2014

 

Orelská Florbalová Liga (OFL):

 

 

 

Divize Východ - 7 družstev v divizi:

1.

X-TEAM BZENEC

2.

Orel Ostrožská Nová Ves

3.

Orel Vizovice

4.

Orel Zlín

5.

Orel Nivnice

6.

Orel Uherský Brod

7.

Spartak Hluk

 

Termínová listina všech turnajů bude známa do poloviny září 2013.

 

Náš domácí turnaj budeme pořádat o stítním svátku v pondělí 28.10.2013 v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v Uherském Brodě.

 

 

Stanou se dorostenci opět černým koněm OFL?


Soupeři v základní skupině: Kašava, Kunovice a Dolní Bojanovice.
 

DOROSTENCI

ročníky 1997 a mladší

sezóna 2013/2014

 

Orelská Florbalová Liga (OFL):

 

 

Divize Východ - 4 družstva v divizi:

 

1.

Kašava

2.

Kunovice

3.

Uherský Brod

4.

Dolní Bojanovice

 

 

Termínová listina všech turnajů bude známa do poloviny září 2013.

Náš domácí turnaj budeme pořádat v sobotu 7.12.2013 v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v Uherském Brodě.

 

 


Postoupí starší žáci po roční pauze do finálového turnaje OFL?

Soupeři: Vizovice, Domanín , Nivnice, Stěbořice, Zlín , Kunovice.
 

STARŠÍ ŽÁCI

ročníky 1999 a mladší

sezóna 2013/2014

 

Orelská Florbalová Liga (OFL):

 

 

Divize Východ – 7 družstev v divizi:

1.

Vizovice

2.

Domanín

3.

Nivnice

4.

Uherský Brod

5.

Stěbořice

6.

Zlín

7.

Kunovice

 

Termínová listina všech turnajů bude známa do poloviny září 2013.

Náš domácí turnaj budeme pořádat v sobotu 16.11.2013 v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v Uherském Brodě.

 

 



Mladší žáci budou hrát OFL novým systémem!

Soupeři: Kněždub, Havířov, Hustopeče nad Bečvou, Domanín a Uherské Hradiště.
 

MLADŠÍ ŽÁCI

ročníky 2001 a mladší

sezóna 2013/2014

 

Orelská Florbalová Liga (OFL):

 

 

Divize Východ - 6 družstev v divizi:

1.

MN Kněždub

2.

Orel Havířov

3.

Orel Uherský Brod

4.

Orel Hustopeče nad Bečvou

5.

Orel Domanín

6.

Orel Uherské Hradiště

 

Termínová listina všech turnajů bude známa do poloviny září 2013.

Náš domácí turnaj budeme pořádat v sobotu 7.12.2013 v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v Uherském Brodě.

 

 


Elévové se v nové sezóně OFL utkají se 4 soupeři!

Soupeři mladých uherskobrodských Orlů budou: Domanín, Dolní Bojanovice, Havířov a Kněždub.
 

ELÉVOVÉ

ročníky 2003 a mladší

(hrát můžou i dívky ročníku 2002 a mladší)

sezóna 2013/2014

 

Orelská Florbalová Liga (OFL):

 

Divize Východ – 5 družstev v divizi

1.

Orel Uherský Brod

2.

Orel Domanín

3.

Orel Dolní Bojanovice

4.

Orel Havířov

5.

 MN Kněždub

Termínová listina všech turnajů bude známa do poloviny září 2013.

Náš domácí turnaj budeme pořádat v sobotu 16.11.2013 v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v Uherském Brodě.

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

 

<< 2019 >>
<< Srpen >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 7
Za den: 816
Za tyden: 2482
Za mesic: 10779