Orelská florbalová liga slaví 10 let! V historickém pořadí medailí nemá náš klub konkurenci!


autor: Petr Gabriel, datum: 2017-05-28 12:17:48
Desátý ročník Orelské florbalové ligy je za námi Z pohledu našeho klubu byl opět velmi úspěšný!

Medailové pořadí po 10 sezoně OFL

Desátý ročník Orelské florbalové ligy je za námi a jak se změnilo medailové pořadí jednot/neorelských družstev se můžete podívat zde. Aktualizovaný seznam medailistů v jednotlivých ročnících ke stažení. Během následujících dní bude spuštěno přihlašování do jedenáctého ročníku OFL.

 

Medailové pořadí od 1. do 10. ročníku OFL od roku 2007 do 2017

Pořadí

Družstvo

Zlato

Stříbro

Bronz

Medaile celkem

1.

Orel Uherské Hradiště

8

5

3

16

2.

Orel Uherský Brod

7

11

11

29

3.

Orel Brno-Bohunice

7

4

3

14

4.

orel Boskovice

4

5

7

16

5.

Orel Blansko

4

1

1

6

6.

Orel Nové Město na Moravě

3

4

1

8

7.

Orel Vyškov

3

2

3

8

8.

Orel Kuřim

3

1

3

7

9.

Orel Šlapanice

2

3

4

9

10.

Orel Šitbořice

2

3

1

6

11.

Orel Dolní Bojanovice

2

1

5

8

12.

Orel Moutnice

2

0

0

2

13.

Orel Kunštát

1

5

0

6

14.

Orel Hranice

1

2

3

6

14.

Orel Těšany

1

2

3

6

16.

Orel Nivnice

1

2

1

4

17.

Orel Kašava

1

2

0

3

17.

Orel Chřestýši Ivančice

1

2

0

3

19.

Sokol Adamov

1

1

2

4

20.

Orel Brno-Židenice

1

1

1

3

21.

Orel Moravský Krumlov

1

0

0

1

22.

Orel Domanín

0

1

1

2

22.

Orel Kelč

0

1

1

2

22.

Sokol Hodonín

0

1

1

2

25.

Orel Zábřeh

0

1

0

1

26.

Orel Olešnice

0

0

2

2

27.

Kněždub

0

0

1

1

27.

Orel Třinec

0

0

1

1

27.

Orel Vizovice

0

0

1

1

27.

Orel Halenkov-Huslenky

0

0

1

1

Výsledek obrázku pro orelská florbalová liga

 

Medailové pozice v jednotlivých ročnících OFL

Ročník 2007/2008

Starší žáci – 1. místo Zlín, 2. místo Hranice, 3. místo Uherské Hradiště

 

Ročník 2008/2009

Mladší žáci  - 1. místo Kašava, 2. místo Šlapanice, 3. místo Olešnice

Starší žáci – 1. místo Uherské Hradiště, 2. místo Zábřeh, 3. místo Hranice

Junioři – 1. místo Blansko, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Třinec

Juniorky – 1. místo Brno-Bohunice, 2. místo Uherské Hradiště, 3. místo Boskovice

 

Ročník 2009/2010

Elévové1. místo Uherský Brod, 2. místo Brno-Židenice, 3. místo Boskovice

Mladší žáci  - 1. místo Nivnice, 2. místo Uherské Hradiště, 3. místo Šlapanice

Starší žáci – 1. místo Uherské Hradiště, 2. místo Kelč, 3. místo Uherský Brod

Junioři – 1. místo Zlín, 2. místo Boskovice, 3. místo Blansko

Muži – 1. místo Boskovice, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Halenkov-Huslenky

Juniorky – 1. místo Hranice, 2. místo Těšany, 3. místo Brno-Bohunice

 

Ročník 2010/2011

Elévové – 1. místo Kunštát, 2. místo Domanín, 3. místo Dolní Bojanovice

Mladší žáci  - 1. místo Boskovice, 2. místo Nivnice, 3. místo Kelč

Starší žáci – 1. místo Uherské Hradiště, 2. místo Nivnice, 3. místo Šlapanice

Junioři – 1. místo Zlín, 2. místo Uherské Hradiště, 3. místo Brno-Bohunice

Muži – 1. místo Uherské Hradiště, 2. místo Ivančice, 3. místo Šlapanice

Žákyně – 1. místo Šitbořice, 2. místo Těšany, 3. místo Brno-Bohunice

Juniorky – 1. místo Brno-Bohunice, 2. místo Hranice, 3. místo Uherské Hradiště

 

Ročník 2011/2012

Elévové – 1. místo Brno–Židenice, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Domanín

Mladší žáci  - 1. místo Dolní Bojanovice, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Nivnice

Starší žáci – 1. místo Nové Město na Moravě, 2. místo Kunštát, 3. místo Boskovice

Dorostenci – 1. místo Šlapanice, 2. místo Boskovice, 3. místo Olešnice

Junioři – 1. místo Moravský Krumlov, 2. místo Uherské Hradiště, 3. místo Dolní Bojanovice

Muži – 1. místo Zlín, 2. místo Uherské Hradiště, 3. místo Boskovice

Žákyně – 1. místo Těšany, 2. místo Brno-Bohunice, 3. místo Šitbořice

Juniorky – 1. místo Brno-Bohunice, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Uherské Hradiště

 

Ročník 2012/2013

Elévové – 1. místo Uherské Hradiště, 2. místo Kunštát, 3. místo Uherský Brod

Mladší žáci – 1. místo Vyškov, 2. místo Nové Město na Moravě, 3. místo Uherský Brod

Starší žáci – 1. místo Kuřim, 2. místo Kašava, 3. místo Sokol Hodonín

Dorostenci – 1. místo Šlapanice, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Boskovice

Junioři – 1. místo Blansko, 2. místo Brno-Bohunice, 3. místo Vizovice

Muži – 1. místo Kuřim, 2. místo Blansko, 3. místo Zlín

Dorostenky – 1. místo Šitbořice, 2. místo Brno-Bohunice, 3. místo Těšany

Juniorky – 1. místo Brno-Bohunice, 2. místo Šitbořice, 3. místo Těšany

 

Ročník 2013/2014

Elévové1. místo Uherský Brod, 2. místo Kunštát, 3. místo Brno-Židenice

Mladší žáci – 1. místo Nové Město na Moravě, 2. místo Boskovice, 3. místo Uherský Brod

Starší žáci – 1. místo Nové Město na Moravě, 2. místo Kunštát, 3. místo Dolní Bojanovice

Dorostenci1. místo Uherský Brod, 2. místo Kuřim, 3. místo Boskovice

Junioři – 1. místo Blansko, 2. místo Boskovice, 3. místo Šlapanice

Muži – 1. místo Zlín, 2. místo Nové Město na Moravě, 3. místo Hranice

Ženy – 1. místo Brno-Bohunice, 2. místo Šitbořice, 3. místo Uherský Brod

 

Ročník 2014/2015

Elévové – 1. místo Sokol Adamov, 2. místo Nové Město na Moravě, 3. místo Uherský Brod

Mladší žáci1. místo Uherský Brod, 2. místo Sokol Adamov, 3. místo Vyškov

Starší žáci – 1. místo Vyškov, 2. místo Kunštát, 3. místo Uherský Brod

Dorostenci – 1. místo Moutnice, 2. místo Kašava, 3. místo Uherský Brod

Junioři – 1. místo Boskovice, 2. místo Šlapanice, 3. místo Sokol Adamov

Muži1. místo Uhreský Brod, 2. místo Zlín, 3. místo Dolní Bojanovice

Ženy – 1. místo Brno-Bohunice, 2. místo Šitbořice, 3. místo Uherský Brod

 

Ročník 2015/2016

Elévové1. místo Uherský Brod, 2. místo Vyškov, 3. místo Nové Město na Moravě

Mladší žáci – 1. místo Uherské Hradiště, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Boskovice

Starší žáci – 1. místo Uherské Hradiště, 2. místo Ivančice, 3. místo Kněždub

Dorostenci – 1. místo Vyškov, 2. místo Dolní Bojanovice, 3. místo Uherský Brod

Junioři – 1. místo Boskovice, 2. místo Sokol Hodonín, 3. místo Dolní Bojanovice

Muži – 1. místo Kuřim, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Hranice

Ženy – 1. místo Brno-Bohunice, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Těšany

 

Ročník 2016/2017

Elévové1. místo Uherský Brod, 2. místo Brno-Bohunice, 3. místo Vyškov

Mladší žáci – 1. místo Gepardi Brno, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Sokol Adamov

Starší žáci – 1. místo Uherské Hradiště, 2. místo Šlapanice, 3. místo Vyškov

Dorostenci – 1. místo Chřestýši Ivančice, 2. místo Nové Město na Moravě, 3. místo Uherský Brod

Junioři – 1. místo Dolní Bojanovice, 2. místo Vyškov, 3. místo Kuřim

Muži – 1. místo Blansko, 2. místo Uherský Brod, 3. místo Kuřim

Ženy – 1. místo Moutnice, 2. místo Boskovice, 3. místo Kuřim

 

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2019 >>
<< Listopad >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.4%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 15
Za den: 495
Za tyden: 6741
Za mesic: 19039