O víkendu 17. a 18. listopadu čeká náš klub zřejmě nejnáročnější hrací víkend v historii


autor: Petr Gabriel, datum: 2012-11-09 10:43:39
Hraje 6 našich oddílů - áčko, béčko mužů, OFL mužů, starší žáci, elévy a dorostenci!!

SOBOTA 17. 11. 2012

ÁČKO MUŽŮ – ZLÍNSKÁ LIGA ČFbU

SH Morkovice – 17. 11. 2012

 

čas

domácí

hosté

9:00

SFK Kozel Počenice B

TJ MEZ Vsetín

10:20

Fbk Sokol Val. Klobouky

FbC Orel Uherský Brod

11:40

TJ MEZ Vsetín

FbC Slow Shoes Holešov B

13:00

FbC Orel Uherský Brod

1. AC Uherský Brod

14:20

FbC Slow Shoes Holešov B

Fbk  Sokol Val. Klobouky

15:40

1. AC Uherský Brod

SFK Kozel Počenice B

 

 

OFL MUŽŮ

SH LUŽICE – 17. 11. 2012

Turnaj č. 2

Termín:

17. 11. 2012

Pořadatel:

Dolní Bojanovice

Místo konání:

Sportovní hala, Lužice u Hodonína

   

Čas

DOMÁCÍ

HOSTÉ

13:00

Ostrožská Nová Ves

Zlín

14:00

Dolní Bojanovice

X-TEAM BZENEC

15:00

Ostrožská Nová Ves

Uherský Brod

16:00

X-TEAM BZENEC

Nivnice

17:00

Zlín

Dolní Bojanovice

18:00

Nivnice

Uherský Brod

 

 

OFL ELÉVOVÉ

SH LUŽICE – 17. 11. 2012

Turnaj č. 2

Termín:

17. 11. 2012

Pořadatel:

Domanín

Místo konání:

Tělocvična ZŠ Moravský Písek

   

Čas

DOMÁCÍ

HOSTÉ

09:00

Šitbořice

Uherské Hradiště

09:25

Uherský Brod

Domanín

09:50

Uherský Brod

Šitbořice

10:15

Domanín

Uherské Hradiště

10:40

Uherský Brod

Uherské Hradiště

11:05

Domanín

Šitbořice

 

OFL STARŠÍ ŽÁCI

SH LUŽICE – 17. 11. 2012

Turnaj č. 2

Termín:

17. 11. 2012

Pořadatel:

Domanín

Místo konání:

Tělocvična ZŠ Moravský Písek

Popis:

Volno má Kašava

 

Čas

DOMÁCÍ

HOSTÉ

12:00

Nivnice

Domanín

12:45

Dolní Bojanovice

Vizovice

13:30

Uherský Brod

T. J. Sokol Strážnice

14:15

Domanín

Vizovice

15:00

T. J. Sokol Strážnice

Nivnice

15:45

Uherský Brod

Dolní Bojanovice

 

 

NEDĚLE 18. 11. 2012

BÉČKO MUŽŮ – ZLÍNSKÝ PŘEBOR ČFbU

SH HLUK – 18. 11. 2012

 

čas

domácí

hosté

9:00

FBK Spartak Hluk C

FBK Kunovští Orli

10:20

FBC Orel Kelč

FbC Orel Uh. Brod B

11:40

FBK Kunovští Orli

FbK Val. Klobouky B

13:00

FbC Orel Uh. Brod B

TJ Sokol Zlín

14:20

FbK  Val. Klobouky B

FBC Orel Kelč

15:40

TJ Sokol Zlín

FBK Spartak Hluk C

 

 

DOROSTENCI – ZLÍNSKÁ LIGA ČFbU

SH MORKOVICE – 18. 11. 2012

 

čas

domácí

hosté

9:30

SFK Kozel Počenice

FbC Orel Uherský Brod

10:40

FbC Holešov

FBC Orel Kelč

11:50

FbC Orel Uherský Brod

FBC SLOVÁCKO

13:00

FBC Orel Kelč

Panthers Otrokovice

14:10

FBC SLOVÁCKO

FbC Holešov

15:20

Panthers Otrokovice

SFK Kozel Počenice

 

A když nejnáročnější víkend v historii, tak něco z historie...

Starší žáci Orla Uherského Brodu na turnaji OFL 27. 9. 2008

 

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2019 >>
<< Říjen >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.4%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 7
Za den: 588
Za tyden: 4038
Za mesic: 16928