O prodlouženém víkendu hrají mladší žáci ČFbU i OFL a nastoupí i muži!


autor: Petr Gabriel, datum: 2014-10-24 13:03:57
Zveme fanoušky na naše zápasy. Hrajeme v neděli i v úterý!

Fotka: Víkend se nám povedl. Asi slušný oddíl … :-)
6 zápasů, 5 výher, 1 porážka. Celkové skóre 55:17.
MLADŠÍ ŽÁCI – OFL divize Východ
FbC LEXX Orel Uh. Brod - Dolní Bojanovice B 25:0
FbC LEXX Orel Uh. Brod – Vizovice 10:0
STARŠÍ ŽÁCI - Zlínská liga ČFbU
FbC LEXX Orel Uherský Brod Panthers Otrokovice 2:11
FbC LEXX Orel Uherský Brod - Zlín Lions 7:2
JUNIOŘI – 3.liga ČFbU
FbC LEXX Orel Uherský Brod- SFK Slovácko-Sokol Hodonín 6:3
FbC LEXX Orel Uherský Brod - SWEEDLAND Val. Klobouky 5:1


Nejbližší zápasy našich oddílů:

Neděle 26.10.2014
Mladší žáci ČFbU – pořádá 1.AC v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v UB. Hraje se 5+1.

Úterý 28.10.2014 (státní svátek)
Mladší žáci OFL – pořádáme domácí turnaj v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v UB. Hraje se 4+1.
Muži OFL - pořádáme domácí turnaj v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v UB. Hraje se 4+1.
 
Fotka: Nejbližší zápasy našich oddíů:
Neděle 26.10.2014
Mladší žáci ČFbU – pořádá 1.AC v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v UB. Hraje se 5+1.
Úterý 28.10.2014 (státní svátek)
Mladší žáci OFL – pořádáme domácí turnaj v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v UB. Hraje se 4+1.
Muži OFL - pořádáme domácí turnaj v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v UB. Hraje se 4+1.


Mladší žáci hrají v neděli zápasy ČFbU a v úterý OFL!!

Svěřenci trenéra Jaroslava Šmída sehrají celkem 6 zápasů!

Neděle 26. 10. 2014

Zlínská liga mladších žáků  ČFbU- předpis soutěže

#

Družstvo

Zápasy

1.

1. AC Uherský Brod

4

2.

FbC Holešov

8

3.

FbC LEXX Orel Uherský Brod

0

4.

FBC Orel Kelč

4

5.

FBC Slušovice

8

6.

FBK Valašské Meziříčí

8

7.

Panthers Otrokovice

8

8.

Panthers Otrokovice B

8

9.

SK Snipers Slavičín

4

10.

TJ MEZ Vsetín

4

11.

Zlín Lions

4

[kompletní přehled utkání]

 

 

Utkání hraná v neděli 26.10.2014 v tělocvičně ZŠ Na Výsluní Uherském  Brodě (pořádá 1.AC UB).

 

čas

domácí

hosté

9:00

FbC LEXX Orel Uh. Brod

1. AC Uh. Brod

9:35

SK Snipers Slavičín

Zlín Lions

10:10

TJ MEZ Vsetín

FbC LEXX Orel Uh. Brod

10:45

1. AC Uherský Brod

Zlín Lions

11:20

SK Snipers Slavičín

TJ MEZ Vsetín

11:55

Zlín Lions

FbC LEXX Orel Uh. Brod

12:30

1. AC Uh. Brod

SK Snipers Slavičín

13:05

Zlín Lions

TJ MEZ Vsetín

13:40

FbC LEXX Orel Uh. Brod

SK Snipers Slavičín

14:15

TJ MEZ Vsetín

1. AC Uherský Brod


Hrací čas pro kategorii  je 2 x 10 min/1 zápas.

 

____________________________________________________________________________

 

Úterý 28. 10. 2014 (státní svátek)

 

Přehled zápasů

Divize Východ – ml. žáci

Kolo číslo 2

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní 2074, Uherský Brod

Pořadatel: Orel jednota Uherský Brod

Datum: 28. 10. 2014 (úterý)

08:15 Zápas číslo 1: Domanín  -  FbC LEXX Orel Uh. Brod

08:45 Zápas číslo 2: Nivnice  -  Dolní Bojanovice B

09:15 Zápas číslo 3: Dolní Bojanovice A  -  Domanín

09:45 Zápas číslo 4: Nivnice - Vizovice

10:15 Zápas číslo 5: Dol. Bojanovice A - FbC LEXX Orel Uh. Brod   

10:45 Zápas číslo 6: Dolní Bojanovice B - Vizovice

Hrací čas pro kategorii  je 2 x 12 min/1 zápas.

 

 

Tabulka divize Východ / mladší žáci

statistiky

 

Team

Z

V

R

P

VB

OB

Body

1

FbC LEXX Orel Uherský Brod

2

2

0

0

35

0

6

2

Domanín

2

2

0

0

18

0

6

3

Dolní Bojanovice A

2

1

0

1

8

4

3

4

Vizovice

2

1

0

1

4

13

3

5

Dolní Bojanovice B

2

0

0

2

0

38

0

6

Nivnice

2

0

0

2

0

10

-6

 


 

Muži hrají o úterním státním svátku doma 1. kolo OFL!

Zápasy začínají v tělocvičně ZŠ Na Výsluní od 12 hodin proti Bzenci a od 16 hodin proti Zlínu!

Přehled zápasů

Divize Východ – muži

Kolo číslo 1

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní 2074, Uherský Brod

Pořadatel: Orel jednota Uherský Brod

Datum: 28. 10. 2013 (úterý)

 

12:00 Zápas číslo 1: FbC LEXX Orel Uh. Brod - X-team Bzenec
 

13:00 Zápas číslo 2: Sokol Bojkovice : Zlín
 

14:00 Zápas číslo 3: Snipers Slavičín -  X-team Bzenec
 

15:00 Zápas číslo 4: Sokol Bojkovice : FBK Kunovští Orli B
 

16:00 Zápas číslo 5: FbC LEXX Orel Uh. Brod - Zlín
 

17:00 Zápas číslo 6: FBK Kunovští Orli B: Snipers Slavičín
 

Volno mají Vizovice.

 

Hrací čas je 3 x 12 min/1 zápas.

 

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2019 >>
<< Říjen >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.4%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 2
Za den: 591
Za tyden: 4265
Za mesic: 17134