MUŽI začnou pouť za obhajobou zlata z OFL ve středu na domácí půdě!


autor: Petr Gabriel, datum: 2015-10-26 18:29:18
Soupeři: 9 hodin NIVNICE, 13 hodin ZLÍN!


 

Přehled zápasů

Divize Východ – muži

Kolo číslo 1

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní 2074, Uherský Brod

Pořadatel: Orel jednota Uherské Brod

Datum: 28. 10. 2015 (středa)

09:00 Zápas číslo 1: Fbc LEXX Orel Uherský Brod - Nivnice
 

10:00 Zápas číslo 2: Vizovice - Zlín
 

11:00 Zápas číslo 3: Nivnice - Sokol Bojkovice
 

12:00 Zápas číslo 4: Vizovice - Sweedland Sokol Valašské Klobouky
 

13:00 Zápas číslo 5: Zlín - Fbc LEXX Orel Uherský Brod
 

14:00 Zápas číslo 6: Sokol Bojkovice - Sweedland Valašské Klobouky

Hrací čas  je 3 x 12 min/1 zápas.

 

Stránky soutěže pro naše družstvo:

http://www.orel.cz/nofl/?do=verejne_tabulka&soutez=94

 

 

        FbC Orel Uherský Brod

         MUŽI OFL

        Soupeři v sezóně 2015/16

MUŽI OFL

bez věkového omezení, doporučený věk 15 let

ORELSKÁ FLORBALOVÁ LIGA

divize VÝCHOD

Sokol Valašské Klobouky

FbC LEXX Orel Uh. Brod

Sokol Bojkovice

Orel Vizovice

Orel Zlín

Orel Nivnice

Po skončení základní části postoupí na finálový turnaj první družstvo přímo a tři nejlépe umístěná družstva z druhých míst divizí Východ, Jih, Střed a Západ, který určí celkového vítěze OFL.

Hrací čas jednoho utkání na turnaji: 3 x 12 minut (celkový čas zápasu 60 minut).

Každý s každým dvakrát, proběhne 5 turnajů, na každém turnaji sehraje každé družstvo 2 utkání, na turnaji se odehraje 6 utkání.

Jedna jednota nebude turnaj pořádat, uhradí průměrnou částku za pořádání turnaje. Výši vyměří řídící komise OFL.

 

Další divize:

Divize Západ - 6 družstev v divizi:

Žďár nad Sázavou

Kunštát

Boskovice

Nové Město na Moravě

Bořitov

Olešnice

Po skončení základní části postoupí na finálový turnaj první družstvo přímo a tři nejlépe umístěná družstva z druhých míst divizí Východ, Jih, Střed a Západ, který určí celkového vítěze OFL.

 

Divize Jih - 6 družstev v divizi:

Moutnice

Sokol Ždánice

Koryčany

Těšany

Velké Němčice

Dolní Bojanovice

Po skončení základní části postoupí na finálový turnaj první družstvo přímo a tři nejlépe umístěná družstva z druhých míst divizí Východ, Jih, Střed a Západ, který určí celkového vítěze OFL.

 

Divize Sever – 4 družstva v divizi:

Havířov

Hranice

Kelč

Ostrava - Stará Bělá

Po skončení základní části postoupí vítěz přímo do finálového turnaje, který určí celkového vítěze OFL.

 

 

Divize Střed – 6 družstev v divizi:

Brno – Bohunice

Blansko A

Kuřim

Sokol Velatice

Blansko „B“

Křenovice

Po skončení základní části postoupí na finálový turnaj první družstvo přímo a tři nejlépe umístěná družstva z druhých míst divizí Východ, Jih, Střed a Západ, který určí celkového vítěze OFL.

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

 

<< 2019 >>
<< Srpen >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 5
Za den: 787
Za tyden: 2895
Za mesic: 10892