M. Kovařík a F. Vykopal reprezentovali o víkendu v Ostravě náš kraj na turnaji starších žáků!


autor: Petr Gabriel, datum: 2013-05-22 10:36:21
Za náš klub FbC Orel Uherský Brod se výběru Zlínského kraje představili dva útočníci Michael Kovařík a František Vykopal, který byl nominován do all-stars týmu turnaje!
Finálový den se uskutečníil18. května 2013 v Ostravě za účasti
Moravsko-slezského, Jihomoravského, Zlínského a Olomouckého kraje.

Účastníci: výběr kraje Olomouc, výběr kraje Moravskoslezský, výběr kraje Jižní Morava, výběr kraje Zlín

Pořadatel: Moravskoslezský a Olomoucký kraj

Termín konání: sobota 18. května 2013

Místo konání: Ostrava, SH SOŠ Dopravní

 

Za náš klub FbC Orel Uherský Brod se výběru Zlínského kraje představili dva útočníci Michael Kovařík a František Vykopal.

 

Na čtyřech místech v České republice se týden po ukončení ligových soutěží setkaly regionální výběry v kategoriích mladších a starších žáků. Talentovaní hráči tak definitivně uzavřeli sezónu 2012/2013.


Výběry starších žáků - Ostrava


Starší žáci se utkali na tradiční ostravské hale SOŠ Dopravní. Byly k vidění rychlé zápasy se spoustou branek, kdy se činily hlavně týmy Moravskoslezského a Jihomoravského kraje, které své soupeře rozhodně nešetřily. A právě tyto dva týmy si to v závěrečném utkání dne rozdaly o pomyslnou trofej. Skvělý nástup Jihomoravského kraje na jedné straně a pasivita spojená s nervozitou na straně kraje Moravskoslezského znamenaly vedení 4:0 Jihomoravanů. Třetí třetinu odehrál Moravskoslezský kraj téměř celou bez brankáře s šesti hráči v poli, ale srovnat nestačil a tak se ze zaslouženého vítězství mohli radovat hráči z Jižní Moravy. Zlínský a Olomoucký kraj svůj vzájemný zápas zremizovali, se silnějšími soupeři prohráli, ale i v jejich týmech byly vidět talentované osobnosti a patřičná bojovnost. Všichni hráči byli při závěrečném ceremoniálu odměněni pamětními medailemi a fotografové si mohli zvěčnit i vyhlášený all-stars tým: Jan Hándl (Jihomoravský kraj) - Patrik Němec (Olomoucký kraj), Ondřej Liška (Jihomoravský kraj) - Štěpán Hladký (Moravskoslezský kraj), Michal Stráský (Jihomoravský kraj), František Vykopal (Zlínský kraj – FbC Orel Uherský Brod).

 

Statistika našeho Zlínského kraje:ZDE

 

Gratulujeme Františku Vykopalovi k ceně a nominaci do all-stars týmu turnaje a věříme, že jak on, tak další účastník turnaje talentovaný Míša Kovařík budou i na dále dobrým příkladem pro další našem mladé hráče, kteří na sobě mají chuť pracovat, zlepšovat a hlavně sportovat.

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Červenec >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 4
Za den: 524
Za tyden: 2788
Za mesic: 13572