HELLO FLORBAL ukořistili pro letošní rok uherskohradiští Orli!


autor: Petr Gabriel, datum: 2012-09-10 23:02:13

Třetí ročník HELLO FLORBAL CUPu a po třetí jiný vítěz. Po Dolním Němčí, Hluku se v letošním roce radují z prvenství florbalisté Orla Uherského Hradiště, kteří vyhráli všechny tři turnaje a zaslouženě si odnesli putovní pohár pro vítěze.  

Na druhém místě skončilo, po úspěšném závěrečném turnaji, domácí áčko uherskobrodských Orlů. O stupínek níž se umístnil obhájce loňského prvenství Spartak Hluk. Nepopulární 4. pozice pak zbyla na úřadující mistry Orelské florbalové ligy zlínské Orly. Předposlední místo obsadil nováček série turnajů Slušovice. Poslední místo pak podle očekávání obsadili béčko mladých dorostenců domácího Orla UB a to i přesto, že ve druhém turnaji skončilo na stříbrné pozici.  

Na speciální florbalové umělce na Orelském stadionu v Uherském Brodě, kde se všechny turnaje uskutečnily, byli také oceněni nejlepší hráči celé série tří turnajů. Mezi střelci a útočníky kraloval hradišťský Robin Kollár, mezi obránci byl vybrán Jan Holý, cenu pro nejlepšího brankáře turnaje se pak odnesl brodský gólman Petr Ručka.

Závěrem se sluší poděkovat hlavnímu sponzorovi HELLO (Linea Nivnice).

Konečná tabulka HELLO FLORBAL CUP 2012

POŘADÍ

DRUŽSTVO

BODY

1

Orel Uherské Hradiště

60

2

FbC Orel UHERSKÝ BROD „A“

30

3

FbK Spartak Hluk

27

4

Orel Zlín

25

5

FBC Město Slušovice

21

6

FbC Orel Uherský Brod „B“

19

 

 

1. kolo: Hráno v pátek 15. 6. 2012  na Orelském stadionu.

Skupina A:

FbC Orel Uherský Brod A

Orel Uherské Hradiště

FbC Orel Uherský Brod B

 

Skupina B:

FBK Spartak Hluk

Orel Zlín

FBC Město Slušovice

 

Výsledky skupin:

FbC Orel Uherský Brod A - Orel Uherské Hradiště 1:2

branka UB: Saňák (Jílek)

branky UB: Kollár, Duda (Sochorec)

 

FbC Orel Uherský Brod B  - Orel Uherské Hradiště 3:4

branka UB: Kovařík (Beníček), Koníček, J. Vlk

branky UB: Štěrba (Olbert), Kovář (Šterba), Kollár (Olbert), Kollár

 

FbC Orel Uherský Brod B  - Orel Uherský Brod A 2:6

branky UB B: K. Kaluža (Koníček), T. Vlk (Záboj)

branky UB A: Zahradník, Jílek (Kunc), Šupák (Zahradník), Popelka, Svoboda (Jílek), Saňák (Jílek)

 

FBK Spartak Hluk - FBC Město Slušovice 7:3

branky Hluk: Hudeček, M: Dostál (Zábrana), Tuhý (Jagoš), Hudeček (Petlan), I. Dostál (Vlachopulos), M. Dostál (Petlan), I. Dostál (Hudeček)

branky Slušovice: Jírkovský, Ručka, Ručka (Vicherek)

 

FBC Město Slušovice - Orel Zlín 3:5

branky Slušovice: Vajďák (Jirkovský), Col (Huťťa), Huťťa (Ručka)

branky Zlín: M. Roth (Graubner), M. Roth (Suchý), M. Roth (J. Roth), M. Roth (Souják), M. Roth (J. Roth)

 

Orel Zlín - FBK Spartak Hluk 5:3

branky Zlín: Ondroušek, Graubner, Ondroušek (Garaj), Ondroušek, Ondroušek (Graubner)

branky Hluk: Vlachopulos (Tuhý), Vlachopulos (Klabačka), Zábrana

 

O  5. místo: FbC Orel Uherský Brod B - FBC Město Slušovice 1:3

branka UB: Beníček

branky Slušovice: L. Lunga (Huťťa), Huťťa, Ručka

 

O 3. místo: FbC Orel Uherský Brod A  - FBK Spartak Hluk 4:3

branky UB: Saňák, Saňák, Jílek (Saňák), Jančařík (Jílek)

branky Hluk: Tuhý (Hudeček), Petlan (Tuhý), Klabačka (Tuhý)

 

FINÁLE: Orel Uherské Hradiště - Orel Zlín 6:4

branky UH: Olbert (Rochovanský), Sochorec (Kollár), Kollár, Kolár (Olbert), Olbert (Kollár), Olbert (Kollár)

branky Zlín: Garaj (Ondroušek), Garaj (M. Roth), Suchý (M. Roth), Graubner

 

Pořadí turnaje 1. kola:

1. Orel Uherské Hradiště (15 b)

2. Orel Zlín (10 b)

3. Orel Uherský Brod A (7 b)

4. FBK Spartak Hluk (6b)

5. FBC Město Slušovice (5 b)

6. FbC Orel Uherský Brod B (dorostenci) (3 b)

 

2. kolo: Hráno v pátek 22. 6. 2012  na Orelském stadionu.

Skupina A:

FbC Orel Uherský Brod B

Orel Uherské Hradiště

Orel Zlín

 

Skupina B:

FBC Město Slušovice

FbC Orel Uherský Brod A

FBK Spartak Hluk

 

Výsledky skupin:

FbC Orel Uh. Brod B –  Orel Uh. Hradiště 0:4

Branky UH: Duda, Kollár (Rochovanský), Kollár (Rochovanský), Kollár (Rochovanský)

 

FBC Město Slušovice - FbC Orel Uherský Brod A 3:1

Branky Slušovice: Ručka (Stříbrný), Lukša, Ručka.

Branky UB: Zahradník (Jančařík)

 

Orel Uherské Hradiště - Orel Zlín 8:2

Branky UH: Rochovanský (Kollár), Duda (Boček), Boček (Halašta), Šterba, Duda (Halašta), Štěrba, Olbert (Halašta), Duda (Kollár).

Zlín: P. Graubner (J. Roth), Boček

 

FbC Orel Uherský Brod A - FBK Spartak Hluk 0:4

Branky Hluk: Tuhý (I. Dostál), Tuhý, Hudeček (Zábrana), Zábrana (Hudeček)

 

Orel Zlín - FbC Orel Uherský Brod B 3:3

Branky Zlín: P. Graubner (M. Roth), M. Roth, P. Graubner (M. Roth)

Branky UB: J. Vlk, Kovařík, Kovařík (J. Vlk)

 

FBK Spartak Hluk - FBC Město Slušovice 3:6

Branky Hluk: Zábrana (Jagoš), Hudeček (I. Dostál), Hudeček (Jagoš)

Branky Slušovice: Lukša, Huťťa, J. Lunga (Huťťa), J. Lunga (Vicherek), Vicherek, Vicherek (J. Lunga)

 

FbC Orel Uherský Brod A – Orel Zlín 1:3

Branky UB: Zahradník (Zahradníček)

Branky Zlín: M. Roth, M. Roth (J. Roth), M. Roth (J. Roth)

 

Semifinále 1: Orel Uherské Hradiště  - FBK Spartak Hluk 10:5

Branky UH: Olbert (Kollár), Olbert (Rochovanský), Boček (Kollár), Halašta (Boček), Kollár (Duda), Rochovanský (Kollár), Olbert (Duda), Duda (Rochovanský), Olbert (Kollár), Kollár (Rochovanský)

Branky Hluk: M. Dostál, Kovařík (Hudeček), Podškubka, Kovařík (I. Dostál), Kovařík (Hudeček)

 

Semifinále 2: FBC Město Slušovice - FbC Orel Uherský Brod B 0:2

Branky UB: M. Machara (P.Gabriel), Koníček

 

O 3. místo: FBC Město Slušovice - FBK Spartak Hluk 5:4

Branky Slušovice: Huťťa (Lukša), Ručka, Huťťa, Ručka (Huťťa), Huťťa (Stříbrný)

Branky Hluk: Kolečkář (I. Dostál), Hudeček (Poškubka), Kovařík (I. Dostál), Hudeček (Jagoš)

 

FINÁLE: Orel Uherské Hradiště   - FbC Orel Uherský Brod B 10:1

Branky UH: Kollár (Duda), Kollár (Štěrba), Kollár (Duda), Kollár (Halašta), Olbert (Kollár), Kollár (Duda), Kollár (Halašta), Halašta (Kollár), Halašta (Kollár)

Branky UB: Kment (P. Gabriel)

Tabulka celé série HELLO CUPU po 2. kole:

 

1. Orel Uherské Hradiště (30 b)

2. - 3. FbC Orel Uherský Brod B (dorostenci) (13 b)
2. - 3. Orel Zlín (13 b)

4. FBK Spartak Hluk (12 b)
5. – 6. Orel Uherský Brod A (10 b)
5. – 6. FBC Město Slušovice (10 b)

 

3. kolo: Hráno v pátek 9.  9. 2012  na Orelském stadionu.

Skupina A:

FBK Spartak Hluk

Orel Uherské Hradiště

FbC Orel Uherský Brod B

 

Skupina B:

FbC Orel Uherský Brod A

Orel Zlín

FBC Město Slušovice

 

Výsledky skupin:

FBK Spartak Hluk - Orel Uherské Hradiště 2:5

Branky Hluk: Hudeček 2

Branky UH: Duda (Halašta), Janča (Kollár), Kollár, Kollár (Sochorec), Janča

 

FbC Orel Uherský Brod A  - Orel Zlín 3:2

Branky Orel UB A: Jančařík (Ručka), Mrviš (Jančařík), Šupák (Jílek)

Branky Zlín: M. Roth, M. Roth (Tobolák)

 

Orel Uherské Hradiště - FbC Orel Uherský Brod B 5:1

Branky UH: Lukáš (Kollár), Olbert, Kollár (Kaniczsa), Halašta (Štěrba), Sochorec (Janča)

Branka Orel UB B:Koníček

 

Orel Zlín - FBC Město Slušovice 5:1

Branky Zlín: M. Roth (P. Graubner), P. Graubner, M. Roth (P. Graubner), J. Graubner (Tobolák), M. Roth (Strančinský)

Branka Slušovice: L. Votava (Huťťa)

 

FbC Orel Uherský Brod B - FBK Spartak Hluk 1:7

Branky Hluk: Tuhý, Petlan (Vlachopulos), Hudeček (Holý), Vlachopulos (Tuhý), Hudeček, Pentan(Vlachopulos)

Branka Orel UB B: Kment (Kovařík)

 

FbC Orel Uherský Brod A  - FBC Město Slušovice 5:3

Branky Orel UB A: Zahradníček, Jílek (Svoboda), Jílek (Svoboda), Mrviš, Sváček (Popelka)

Branky Slušovice: J. Col (Ručka), J. Col (Patka), Jirkovský (J. Lunga)

 

 

O 5. místo: FBC Město Slušovice - FbC Orel Uherský Brod B 7:1

Branky Slušovice: J. Col, Ručka (L. Lunga), J. Col (Patka), J. Col (L. Lunga), J. Col (Ručka), Ručka (Huťťa), J. Col

Branka Orel UB B: Jankovich

 

Semifinále 1: Orel Uherské Hradiště - Orel Zlín 6:3

Branky UH: Olbert (Janča), Janča (Kollár), Janča (Kollár), ), Janča (Kollár), Sochorec (Janča)

Branky Zlín: S. Vitásková (M. Roth), P. Graubner (S. Vitásková), M. Roth (Strančinský)

 

Semifinále 2: FbC Orel Uherský Brod A - FBK Spartak Hluk 3:2 SN

Branky Orel UB A: Jílek, Jílek, rozhodující nájezd Svoboda

Branky Hluk: Tuhý (Vlachopulos), Tuhý (Petlan)

 

O 3. místo: FBK Spartak Hluk - Orel Zlín 6:4

Branky Hluk:Tuhý, Petlan, Petlan, Tuhý (Petlan), Vlachopulos (Hudeček), Hudeček

Branky Zlín: Tobolák (M. Roth), P. Graubner (M. Roth), M. Roth (Dvořáček), Tobolák

 

Finále: Orel Uherské Hradiště - FbC Orel Uherský Brod A   8:2

Branky UH: Janča, Duda (Štěrba), Janča (Kollár), Lukáš (Kollár), Kollár (Janča), Janča (Kollár), Štěrba, Janča

Branky Orel UB A: Jílek (Svoboda), Šupák (Jančařík)

 

Tabulka turnaje s počtem získaných bodů za 3. a 4. kolo (3. a 4. kolo se hrálo jako jedno kolo 9. 9. 2012 s počtem získaných bodů násobených dvěma)

1. Orel Uherské Hradiště   (30)

2. FbC Orel Uherský Brod B (20)

3. FBK Spartak Hluk (14)

4. Orel Zlín (12)

5. FBC Město Slušovice (10)

6. FbC Orel Uherský Brod A (6)

 

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2019 >>
<< Prosinec >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(79%)
Anketa
NE(18.3%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 18
Za den: 857
Za tyden: 5472
Za mesic: 19114