Brodští Orli jdou ve šlépějích Otrokovic! Svobodu na pozici hlavního kouče mužů vystřídá Kment!


autor: Petr Gabriel, datum: 2015-09-07 20:26:46
Uherskobrodští Orli mění po 5 letech hlavního trenéra mužů!

Tak jako v Otrokovicích se v Uherském Brodě k mužům přesune trenér od mládeže.

 

„Děkujeme Ondrovi Svobodovi za jeho služby pro náš oddíl. Končí, správně spíše řečeno přerušuje, trenérskou činnost na vrcholu, jelikož s týmem v loňské sezóně dosáhl vytyčeného cíle, kterým byl postup ze Zlínské ligy do Regionální ligy a jako třešničku na dort přidal vítězství v celé Orelské lize! Důvod jeho odchodu jsou studijní povinnosti,“ uvedl sekretář klubu Petr Gabriel

Na jeho místo nastupuje neméně zkušený trenér Libor Kment, který doposud vedl juniory a dorostence.

„Rozmýšlel jsem se jen chvilku. Jelikož prakticky celý kádr znám a řadu kluků jsem vedl v dorostu a juniorce, tak jsem se rozhodl, že klukům v mužích pomůžu. Zároveň však chci dohlédnout na další růst naší mládeže a postupné její zapojení do mužského družstva. Řada kluků z dorostu už by pod mým velením mohla nastupovat za muže, avšak brání nám v tom nesmyslené věkové omezení ze strany ČFbU, takže si ještě jeden rok budou muset počkat, uvedl novopečený trenér mužů Libor Kment.

S tou změnou bylo nutné vyřešit trenéry na pozicích právě zmiňovaných dorostenců a juniorů.

„Využili jsme vlastních zásob trenérů a zapojíme hráče, kteří hrají aktivně za naše mužské oddíly a vlastní trenérské licence. Na závěr bych dodal, že nebylo lepšího kandidáta na tuto pozici a sami hráči mužských týmů si přáli, aby Ondru Svobodu nahradil právě  Libor Kment, dodal Petr Gabriel.

Novým hlavním trenérem byl tedy předminulý pátek jmenován Libor Kment, jehož prodlouženou rukou bude kapitán družstva Miroslav Koníček, který mj. začíná na Karlově Univerzitě studovat trenérskou licenci B.

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Leden >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 3
Za den: 725
Za tyden: 5409
Za mesic: 22768