Postoupí muži do finálového turnaje OFL?


autor: Petr Gabriel, datum: 2011-10-01 12:03:38
Přinášíme informace pro hráče a fanoušky k sezóně mužů..

ORELSKÁ FLORBALOVÁ LIGA

MUŽI

doporučený věk 15 let

 

Divize Východ - 7 družstev v divizi:

1

Dolní Bojanovice

2

Nivnice

3

Staré Město

4

Uherské Hradiště

5

Uherský Brod

6

Vizovice

7

Zlín

 

Každý s každým dvakrát, proběhne 7 turnajů, na každém turnaji sehraje každé družstvo 2 utkání, na turnaji se odehraje 6 utkání, každá družstvo má jednou za sezónu volno, každá družstvo pořádá domácí turnaj.

 

Po skončení základní části postoupí 2 nejlepší družstva a nejlépe umístěné družstvo z 3. místa, z divize Západ, Jih nebo Východ, do finálového turnaje, který určí celkového vítěze OFL.

 

Hrací čas jednoho utkání na turnaji: 3 x 12 minut (celkový čas zápasu 60 minut).

 

Přestávka mezi třetinami trvá 3 minuty. Čas se během hrací doby zastavuje při vstřelení branky, vyloučení, trestném střílení, při time-outu nebo na základě trojitého signálu rozhodčího při neobvyklém přerušení. V poslední minutě zápasu (3. třetiny) se čas zastavuje v každém přerušení (použije se tzv. čistý čas). Při rozdílu skóre o 6 a více branek se čas již nezastavuje.

 

Termíny turnajů: (změny vyhrazeny!!)

MUŽI OFL (doporučený věk 15 let)

SLAVIČÍN (pátek – státní svátek 28.10. 2011) – turnaj pořádají Vizovice

LUŽICE (sobota 17.11. 2011) turnaj pořádají Dolní Bojanovice

UHERSKÝ BROD (sobota 14. 1. 2011) – ZŠ NA VÝSLUNÍ

OTROKOVICE (sobota 4. 2. 2012) – turnaj pořádá Zlín

NIVNICE (neděle 19.2. 2012)

UHERSKÉ HRADIŠTĚ (sobota 17. 3.2012)

19. 5. 2011 (sobota) FINÁLOVÝ TURNAJ NEJLEPŠÍCH ZE 4 SKUPIN

 

Odkaz na stránky OFL:

http://www.orel.cz/ofl/matches.html?year=2011&group_id=3&round_id=all&category_id=6

 

Skupiny, které se budou hrát paralelně s tou naší.

 

Divize Západ - 7 družstev v divizi:

 

1

Blansko A

2

Blansko B

3

Boskovice

4

Brno-Řečkovice

5

Ivančice

6

Kuřim

7

Žďár nad Sázavou

 

Po skončení základní části postoupí 2 nejlepší družstva a nejlépe umístěné družstvo z 3. místa, z divize Západ, Jih nebo Východ, do finálového turnaje, který určí celkového vítěze OFL.

 

Divize Jih - 7 družstev v divizi:

1

Brno-Bohunice

2

Šitbořice

3

Šlapanice

4

Těšany

5

Újezd u Brna

6

Velké Němčice

7

Vyškov

 

Po skončení základní části postoupí 2 nejlepší družstva a nejlépe umístěné družstvo z 3. místa, z divize Západ, Jih nebo Východ, do finálového turnaje, který určí celkového vítěze OFL.

 

Divize Sever - 4 družstva v divizi:

1

Havířov

2

Hranice

3

Stěbořice

4

Troubelice

 

Po skončení základní části postoupí 1 nejlepší družstvo do finálového turnaje, který určí celkového vítěze OFL.

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

 

<< 2019 >>
<< Srpen >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             

 

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 11
Za den: 651
Za tyden: 3113
Za mesic: 11044