Muži zabodovali naplno! Porazili jak Valašské Klobouky, tak Počenice!

autor: Petr Gabriel, datum: 2014-10-15 23:39:41
FbC LEXX Orel Uherský Brod - SWEEDLAND Sokol Val. Klobouky 4:3, SFK Kozel Počenice B - FbC LEXX Orel Uherský Brod 2:5.

6 bodů = 2 výhry získali muži Orla Uherského Brodu ve druhém turnaji letošní sezóny.

FbC LEXX Orel Uh. Brod - Sokol Val. Klobouky 4:3 (1:0,3:3)

Branky a asistence Orel UB: Koníček 1+1, R. Jílek 1+0, J. Šmíd 1+0, O. Kunc 1+0, M. M. Máčala 0+2, V. Beníček 0+1.

Polovinu zápasu drželi brodští Orli jednobrankové vedení, přičemž soupeře prakticky nepustili do žádné šance. Poté se však strhla přestřelka jako na „Divokém západě“. Během 100 vteřin inkasoval strážce brodské branky Petr Ručka 3 branky! Pak si opět vzali slovo Broďané a do konce prostřední části dokázali 3 brankami (během 3 minut!) vývoj otočit! V poslední části už svěřenci trenéra Svobody vývoj utkání zcela kontrolovali a dovedli utkání do vítězného konce.

SFK Kozel Počenice B - FbC LEXX Orel Uh. Brod 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)

Branky a asistence Orel UB: J. Šmíd 2+0, V. Beníček 2+0, P. Ručka 1+0, O. Kunc 0+1, M. Máčala 0+1.

Úvod druhého nedělního zápasu proti Počenicím byl z uherskobrodské strany plný nepřesností a zbytečné nervozity. Klid na brodské florbalky přinesly až branky na 2:0 a 3:0. Ten nenarušila ani smolná situace, kdy soupeř vstřelil kontaktní gól vteřinu před klaksonem ukončující prostřední periodu.  V závěrečné třetině pak přidali další branky Petr Ručka (ve druhém utkání nastoupil pro změnu v poli) s Vítem Beníčkem, načež soupeř kontroloval pouze jedinou brankou.

Sestava FbC LEXX Orel Uherský Brod:

P. Ručka (1. zápas v brance a 2. v poli), P. Pazdera (2. zápas

Hráči v poli: O. Kunc (kapitán), M. Jankovich, M. Koníček, M. Suchánek, V. Beníček, R. Jílek, R. Brnula, J. Šmíd, M. Máčala, M. Jančařík, J. Vlk a M. Chovanec.

[kompletní statistiky družstev]

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.