Dorostenky opět bodovaly. V souboji o čelo tabulky však padly!

autor: Petr Gabriel, datum: 2014-04-09 08:42:03
Orel Brno-Židenice - Orel Uherský Brod 0:6, Orel Uherský Brod - Orel Brno-Bohunice 2:4.

Orel Brno-Židenice - Orel Uherský Brod 0:6

Branky UB: 3 A. Zahálková, M. Marečková, V. Dědková a N. Pavlicová.

Od prvních minut šlo na hřišti vidět, kdo je lepším týmem a kdo si odveze všechny body. Většinu času měly Broďanky míček pevně pod kontrolou, a pokud se Židenice dostaly do nějaké šance, všechno jistila skvělá Míša Juráková. Hattrick si v zápase připsala Anna Zahálková, po gólu přidaly Marika Marečková, Veronika Dědková a Natálie Pavlicová. Stejně jako v minulém kole i teď hráčky od Olšavy porazily Židenice stejným poměrem 6:0!

Orel Uherský Brod  - Orel Brno-Bohunice 2:4

Branky UB:  V. Dědková a A. Zahálková,

Svěřenkyně trenéra Miroslava Koníčka věděly že druhý souboj dne proti Bohunicím bude zřejmě určují pro vítězství v celém ročníku OFL! To se také projevilo na výkonu Broďanek, které byly od prvních minut nervózní, žádná z nich nechtěla držet míček na hokejce a velmi rychle se ho také zbavovaly. Když přišla přesilovka a s ní velká šance otevřít skóre utkání, udeřilo z protiútoku na druhé straně. Dvě minuty na to Bohunice navýšily skóre na 2:0. Poté se podařilo snížit brodské kapitánce Veronice Dědkové. Brňanky však v zápětí opět kontrovaly střelou z otočky, která skončila v levé šibenici uherskobrodské branky. Úvod druhého poločasu patřil i přes dvoubrankovou ztrátu florbalistkám z Brodu. K přesnému zakončení však po hříchu scházela chladnější hlava, jako v případě šancí Pavlicové, která nastřelila jak tyčku, tak břevno! Když už se zdálo, že snížení je blízko, přišel další brejk a s ním gól na 4:1. Do konce utkání zbývalo  5 minut, když se k odraženému míči, po velkém závaru před bránou, dostala střelkyně Zahálková a upravila tak skóre na konečných 4:2. I když Broďanky měly v druhém poločase jasně navrch, tak je zklamala koncovka, která je stála kýžené vítězství…

Sestava Orel Uherský Brod:
M. Juráková - V. Dědková (c), K. Gomelská, L. Krajčová, K. Malinová,  M. Marečková A. Zahalková, S. Hubáčková, a N. Pavlicová.

13:20

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.