Dorostenky na turnaji ČFbU překvapily sebe i soupeřky!


autor: Petr Gabriel, datum: 2014-03-31 21:48:46
"Mijovi" girls uhrály dvě remízy, výhru a vyrovnat se musely i s porážkou...

Šitbořice FbC Aligators - FbC Orel Uherský Brod 6:0

První zápas proti „známým“ z Orelské ligy Šitbořicím (tým je v ČFbU navíc doplněný o hráčky Těšan) byl ze strany Broďanek ve znamení rozehrávání se a zvykání si na systém hry 5+1, který si děvčata od Olšavy vyzkoušela v ostrém utkání vůbec poprvé. Tyto skutečnosti měly vliv na vývoj i celkové skóre. Šitbořice byly ve všech herních činnostech lepším týmem. Když už se Broďanky dostaly ke střele, tak ty neměly gólové parametry.

 

FbC Orel Uherský Brod - FBC SLOVÁCKO 9:1

Branky za Orel UB: 3 A. Zahálková, 2 Dědková, 2 S. Borýsková, K. Gomelská, K. Havalová.

Utkání se Slováckem se neslo v duchu tvrdé a místy až nečisté hry. Hráčky ze Starého Města byly za tento „výkon“ po zásluze trestány dvouminutovými tresty. Ještě předtím dokázala poslat Brod do vedení po 12 vteřinách Kateřina Havalová. Hráčky Slovácky sice dokázaly prakticky okamžitě odpovědět, avšak to bylo vše, na co se zmohly. Poté již padaly branky výhradně do sítě Slovácka. Hattrickem se blýsknula Anna Zahálková, které zdatně sekundovaly Veronika Dědková a Silvie Borýsková.

 

FbC Orel Uherský Brod - TJ Sokol Brno Židenice 2:2

Branky za Orel UB: V. Dědková a A. Zahálková.

Vítězstvím povzbuzené uherskobrodské florbalistky narazili ve třetím utkání na velmi účinně hrající Židenice. Broďanky musely dvakrát dotahovat, když druhé vyrovnání přišlo z hole Zahálkové až minutu před koncem.

 

FbC Orel Uherský Brod -  TJ MEZ Vsetín 1:1

Branka za Orel UB: V. Dědková

Na závěr dne čekal „Mijovi“ dorostenky zápas proti lídrovi tabulky TJ MEZ Vsetín. I přes tři náročná utkání, dokázaly brodské florbalistky sebrat poslední síly a předvedly nejlepší výkon v celém turnaji. Úvod mače se nesl ve znamení opatrné hry z obou stran. Do největší šance se dostala těsně před koncem sirény Zahálková, která běžela sama na bránu. Nedala a ke smůle Broďanek zafungovalo pravidlo, nedáš – dostaneš!  Z rychlého protiútoku (5 vteřin před koncem prvního dějství) otevřel Vsetín skóre.  Ve druhém poločase začala snaha o vyrovnání aktivnější střelbou, ta však narážela jak skvělou obranu, tak i výborně chytají brankářku. Když už se zdálo, že jednogólový rozdíl si Vsetín pohlídá, přišla 10 vteřin před koncem šance pro Marečkovou, která se sama řítila na branku. Opět však následoval skvělý zákrok. K radosti Broďanek se míček po odrazu dostal přímo na hůl kapitánky Dědkové a senzace v podobě vyrovnání byla na světě! Na tabuli svítilo 2,8 vteřin do konce zápasu.

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Červenec >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

 

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 4
Za den: 394
Za tyden: 2848
Za mesic: 13522