O "volební" sobotě pořádáme 1. turnaj elévů a přípravek ČFbU.


autor: Petr Gabriel, datum: 2014-10-03 10:40:13
Hrát se bude systémem 3+1 a turnaj bude rozdělen na 3. části. Postaveny budou 2 hřiště.

Zlínská liga elévů (3+1) - předpis soutěže

Ročníky 2004 a mladší

#

Družstvo

1.

1. AC Uherský Brod

2.

1. AC Uherský Brod B

3.

FBC Holešov

4.

FbC LEXX Orel Uherský Brod

5.

FBC Orel Kelč

6.

FBK Valašské Meziříčí

7.

Panthers Otrokovice

8.

Panthers Otrokovice B

9.

PRIA Zlín Lions

10.

TJ MEZ Vsetín

11.

Zlín Lions

[kompletní přehled utkání]

 

 

Zlínská liga přípravek - (3+1) - předpis soutěže

Ročníky 2006 a mladší

#

Družstvo

1.

FbC Holešov

2.

FbC LEXX Orel Uherský Brod

3.

FBC Orel Kelč

4.

TJ MEZ Vsetín

5.

Zlín Lions

[kompletní přehled utkání]

 

 

Všechny utkání elévů i přípravky se budou v sobotu 11.10.2014 hrát v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v Uh. Brodě.

Budou postaveny 2 stejně velké hřiště.

 

Turnaj bude rozdělen na:

1. část elévů – 10 zápasů od 8:30 do 11:00 hodin

2. část přípravky – 10 zápasů od 11:00 do 13:30 hodin

3. část elévů – 10 zápasů od 13:30 do 16 hodin

________________________________________________________

 

1. část elévů – 10 zápasů od 8:30 do 11:00 hodin

 

čas

domácí

hosté

8:30

1. AC Uherský Brod B

1. AC Uherský Brod

8:30

FbC LEXX Orel Uh. Brod

FBC Holešov

9:00

Zlín Lions

1. AC Uherský Brod B

9:00

1. AC Uherský Brod

FBC Holešov

9:30

FbC LEXX Orel Uh. Brod

Zlín Lions

9:30

FBC Holešov

1. AC Uherský Brod B

10:00

1. AC Uh. Brod A

FbC LEXX Orel Uh. Brod

10:00

FBC Holešov

Zlín Lions

10:30

1. AC Uh. Brod B

FbC LEXX Orel Uh. Brod

10:30

Zlín Lions

1. AC Uherský Brod

 

 

2. část přípravky – 10 zápasů od 11:00 do 13:30 hodin

čas

domácí

hosté

11:00

FbC Holešov

FbC LEXX Orel Uh. Brod

11:00

FBC Orel Kelč

Zlín Lions

11:30

TJ MEZ Vsetín

FbC Holešov

11:30

FbC LEXX Orel Uh. Brod

Zlín Lions

12:00

FBC Orel Kelč

TJ MEZ Vsetín

12:00

Zlín Lions

FbC Holešov

12:30

FbC LEXX Orel Uh. Brod

FBC Orel Kelč

12:30

Zlín Lions

TJ MEZ Vsetín

13:00

FbC Holešov

FBC Orel Kelč

13:00

TJ MEZ Vsetín

FbC LEXX Orel Uh. Brod

 

 

3. část elévů – 10 zápasů od 13:30 do 16 hodin

13:30

Panthers Otrokovice

FBC Orel Kelč

13:30

FBK Valašské Meziříčí

Panthers Otrokovice B

14:00

TJ MEZ Vsetín

Panthers Otrokovice B

14:00

FBC Orel Kelč

Panthers Otrokovice B

14:30

FBK Valašské Meziříčí

TJ MEZ Vsetín

14:30

Panthers Otrokovice B

Panthers Otrokovice

15:00

FBC Orel Kelč

FBK Valašské Meziříčí

15:00

Panthers Otrokovice B

TJ MEZ Vsetín

15:30

Panthers Otrokovice

FBK Valašské Meziříčí

15:30

TJ MEZ Vsetín

FBC Orel Kelč

 

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

 

<< 2019 >>
<< Srpen >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 6
Za den: 721
Za tyden: 3892
Za mesic: 11442