Elévové hrají v neděli 11.11. domácí turnaj ČFbU


autor: Petr Gabriel, datum: 2012-11-09 12:08:37
Místo: Uherský Brod – Tělocvična ZŠ Na Výsluní...

ELÉVOVÉ - Zlínská liga ČFbU

Místo: Uherský Brod – Tělocvična ZŠ Na Výsluní 2074

Pořadatel: Orel jUherský Brod

Datum: 11. 11.2012 (neděle)

 

 

Začátek utkání v 9:30, sraz hráčů v 8:30 hodin v tělocvičně!!

Týmy:

1. Orel Uh. Brod A

2. Orel Uh. Brod B

3. TJ MEZ Vsetín A

4. TJ MEZ Vsetín B
 
5.  Panthers Otrokovice

6. FbC Holešov

7. FBK Val. Meziříčí A

8. FBK Val. Meziříčí B

 

8 týmů, rozděleno do dvou skupin systém každý s každým ve skupině.

Poté rozdělení do dvou dalších skupin po čtyřech.

Každé družstvo  odehraje 6 zápasů.

                   

hrací čas 2 x 7 minut superhrubý + 1 minuta přestávka bez výměny stran

(celkem 20 minut na  zápas včetně přesunů)

     

 

skupina A

Orel Uherský Brod A

TJ MEZ Vsetín A

FBK Valašské Meziříčí B

FbC Holešov

 

Zápasy hřiště 1

 

9:30

A1-A4

Orel Uherský Brod A

FbC Holešov

9:50

B2-B3

TJ MEZ Vsetín B

FBK Valašské Meziříčí A

10:10

A1- A3

Orel Uherský Brod A

FBK Valašské Meziříčí B

10:30

B1-B3

Orel Uherský Brod B

FBK Valašské Meziříčí A

10:50

A1-A2

Orel Uherský Brod A

TJ MEZ Vsetín A

11:10

B1-B2

Orel Uherský Brod B

TJ MEZ Vsetín B

 

skupina B

Orel Uherský Brod B

TJ MEZ Vsetín B

FBK Valašské Meziříčí A

Panthers Otrokovice

 

Zápasy hřiště 2

9:30

A2-A3

TJ MEZ Vsetín A

FBK Val. Meziříčí B

9:50

B1-B4

Orel Uherský Brod B

Panthers Otrokovice

10:10

A2-A4

TJ MEZ Vsetín A

FbC Holešov

10:30

B2-B4

TJ MEZ Vsetín B

Panthers Otrokovice

10:50

A3-A4

FBK Val. Meziříčí B

FbC Holešov

11:10

B3-B4

FBK Val. Meziříčí A

Panthers Otrokovice

 

do skupiny C postoupí třetí a čtvrtý tým ze skupin A a B

 
 

do skupiny D postoupí první a druhý tým ze skupin A a B

 
   

hřiště 1

 

11:40

D1-D4

kde C1 - 3. ze skupiny A

 

12:00

C1-C4

kde C2 - 4. ze skupiny A

 

12:20

D1-D3

kde C3 - 3. ze skupiny B

 

12:40

C1- C3

kde C4 - 4. ze skupiny B

 

13:00

D1-D2

kde D1 - 1. ze skupiny A

 

13:20

C1-C2

kde D2 - 2. ze skupiny A

 
   

kde D3 - 1. ze skupiny B

 
   

kde D4 - 2. ze skupiny B

   

 

do skupiny C postoupí třetí a čtvrtý tým ze skupin A a B

do skupiny D postoupí první a druhý tým ze skupin A a B

 

hřiště 2

D2-D3

kde C1 - 3. ze skupiny A

C2-C3

kde C2 - 4. ze skupiny A

D2-D4

kde C3 - 3. ze skupiny B

C2-C4

kde C4 - 4. ze skupiny B

D3-D4

kde D1 - 1. ze skupiny A

C3-C2

kde D2 - 2. ze skupiny A

 

kde D3 - 1. ze skupiny B

 

kde D4 - 2. ze skupiny B

 

13:45

 

vyhlášení výsledků

               

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2019 >>
<< Říjen >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.4%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 2
Za den: 606
Za tyden: 4091
Za mesic: 16979